.

.

Allochroic Maskotki, Złoty Pieniądze Smoka, Feng Shui, Najlepsze Prezenty, Powieść prezent, arts & Crafts, Ozdoba zmieni kolor, herbata zwierzę, S1174D

Allochroic Maskotki, Złoty Pieniądze Smoka, Feng Shui, Najlepsze Prezenty, Powieść prezent, arts & Crafts, Ozdoba zmieni kolor, herbata zwierzę, S1174D

Klasyfikacja kupujących:

€ 11.62
Number
Na stanie

Allochroic Maskotki, złoty Smok, herbata Zwierzędarmowa Wysyłka rozmiar : 5 *4.5*7 cm teraz jesteś oglądania magiczne Maskotki, w Chinach, nazywamy go " Smok ", również nazwać " herbata zwierzę ". po zalać gorącą wodą, to będzie chang kolor szybko. gdy woda zimna, to będzie repristinate oryginalny kolor. będzie to niespodzianka ty i twoi przyjaciele. w rzeczywistości, chiński umieścić go na stół herbata jako Ozdoba. chiński jak smok, one, że to przyniesie szczęście, szczęście do ciebie. można zebrać je lub jako specjalny prezent dla znajomych. przed Chang Kolor   wlać około 95 Stopni celsjusza ciepłej wody, zmieni kolor po zmieniają kolor    wysyłka i Towarowego :   towarowego : darmowa Wysyłka  na całym świecie, wysłać przez Chiny Poczta Airmail. czas dostawy około7-18dni roboczych. jakiś kraj może opóźnić 1-2 tygodni. towar wysyłamy w ciągu2dni roboczych po otrzymywać rozjaśniającą zapłatę. poniżej znajduje się normalny czas przyjazdu stopa w celach informacyjnych : kraj Dni roboczych (nie licząc wakacji)5-910-1516-2021-2526-35> 35stany Zjednoczoneoceniono (czas przybył)5.1%50.1%33.6%7.5%3.7%skontaktuj się z namieuropaoceniono (czas przybył)8.6%61.2%19.1%7.0%4.1%skontaktuj się z nami Australiaoceniono (czas przybył)4.7%52.6%30.2%9.6%2.9%skontaktuj się z namikanadaoceniono (czas przybył)6.7%50.6%30.4%8.5%3.8%skontaktuj się z namirosjaoceniono (czas przybył)1.5%10.3%29.7%41.2%18.8%skontaktuj się z namiazjaoceniono (czas przybył)10.5%30.6%43.8%12.1%4.0%skontaktuj się z namiinnym Krajuoceniono (czas przybył)3.5%25.0%47.9%17.9%5.7%skontaktuj się z nami dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić szybką obsługę. jednak, jak Ciężkim pogody, czyste Klienta, świąt itp powodu, czasami opóźnienia może wystąpić nieprzewidywalne. jeśli to było w ciągu 35 dni od daty płatności i nie został odebrany, natychmiast skontaktować się z nami, będziemy działać szybko, aby znaleźć pozycję i pomóc go rozwiązać. uwaga :   jeśli chcesz towary pilnie, możemy wysyłać je ems lub UPS, DHL, etc. Ale musi plus kilka ładunków. skontaktuj się z nami, jeśli chcesz zmienić do EMS, UPS, DHL, etc kuriera. powrotna Polisa :  jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu, w przypadku jakiegokolwiek powodu, daj nam znać. będziemy niezwłocznie wymienić element lub dać zwrot. jest to, że proste! kosztów transportu i przeładunku nie podlegają zwrotowi. towarowego dla wysyłać z powrotem i ponownie wysłać powinna być zapłacona przez kupującego. dla ochrony, proszę ubezpieczone paczki. jeśli produkty mają żadnych wad lub opóźnienia, proszę nie otwierać obudowy lub nie Opuszczać Negatywną Informacje i Naturalna informacje zwrotne, nie może rozwiązać wszelkie problemy. ale po prostu powiedz nam, dołożymy wszelkich starań, aby go rozwiązać.
jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu, mamy szczerą nadzieję, że może zostawić nam pozytywne Opinie i cztery 5-gwiazdkowe Oceny Szczegółowe Sprzedawca (DSR), które są kluczowe znaczenie dla rozwoju naszej małej firmie.
poza tym, PROSZĘ NIE pozostawia nam 1, 2, 3 lub 4-star Szczegółowe Sprzedawca Oceny, ponieważ są one równa negatywnej opinii. tylko 5-Detailed Sprzedawca Oceny są mile widziane. o NAS :   ACUPSPRING HERBATY CO., LTD jest profesjonalna herbaty znajduje się w Prowincji Fujian, chiny. głównym produkcji Blooming kwitnienia herbaty; Lapsang Souchong czarna herbata; Oolong Wu yi, biała Herbata itp Ściśle zgodne z HACCP do kontroli jakości. nasze produkty można spotkać FDA, Eu standard, japoński standard, QS standardowy itpwitamy, aby być naszym dystrybutorem.

Więcej danych

Nazwa marki:
Acupspring
Materiał:
new technology materials
Features:
change color
Function:
Lucky Charms or Decoration

Najlepsi sprzedawcy