.

.

Bushwick Prostokątna Obrotowy Drewna Stolik

Bushwick Prostokątna Obrotowy Drewna Stolik

Klasyfikacja kupujących:

€ 126.24
Number
Na stanie

 , którzy są we? w Dot & Bo, pracujemy, aby zapewnić państwu znaleźć najlepsze oferty na wszystko, co kochasz. od tej chwili, niesamowite marek mamy wyposażone są zatwierdzone, aby dołączyć do naszego sklepu, ściśle współpracujemy z nich, aby upewnić się, że jesteś wyposażony w happiest zakupów możliwe. rozumiemy, co to jest jak, aby poruszać się online sklep pełen kupców już nigdy nie spełnione przed, i dokładamy wszelkich starań, aby luki mostu, że będąc tam dla ciebie każdego kroku sposób. od znalezienia najlepsze oferty dostosowane do twojego gustu się w dostarczaniu dedykowane obsługi klienta za każdym razem jest to potrzebne, we wygrywaliśmy 't zatrzymać, aż jesteś szczęśliwy. co to jest ten produkt? marka : GDFStudio stylowy w jego współczesna nowoczesny design, Prostokątnego obrotowy drewna stolik oferuje jasne późno 60-tych vibe do każdego pomieszczenia jest umieszczony w. z obracającą się góry i dodatkową przestrzeń półki tabela ta jest wielofunkcyjny i niepowtarzalny. złożyć oświadczenie w twoim domu z Bushwick prostokątna obrotowy drewna stolik.
cechy :
jeden (1) stolikdrewno, szkło hartowane Black oak w kolorze, komplementy najbardziej istniejącego wystrojuobracanie najwyższej funkcjidrobne wymaga montażu, (narzędzia i instrukcje zawarte)wymiary :
23.75 " L x 31.50 " W x 16.25 " H zdjęcia  zwroty sklep bez obaw! jeśli nie jesteś w 100% zadowolony z zakupu, możesz zwrócić ten przedmiot w ciągu 14 dni od otrzymania go. gwarancja w Dot & Bo, pracujemy, aby zapewnić państwu znaleźć najlepsze oferty na wszystko, co kochasz. od tej chwili, niesamowite marek mamy wyposażone są zatwierdzone do przyłączenia się do rynku, ściśle współpracujemy z nich, aby upewnić się, że jesteś wyposażony w happiest zakupów możliwe. rozumiemy, co to jest jak, aby poruszać się online marketplace pełen kupców już nigdy nie spełnione przed, i dokładamy wszelkich starań, aby luki mostu, że będąc tam dla ciebie każdego kroku sposób. od znalezienia najlepsze oferty dostosowane do twojego gustu się w dostarczaniu dedykowane obsługi klienta za każdym razem jest to potrzebne, we wygrywaliśmy 't zatrzymać, aż jesteś szczęśliwy. 

Więcej danych

Ogólne zastosowanie:
Meble do domu
Szczególne zastosowanie:
Stolik
Typ:
Meble do salonu

Najlepsi sprzedawcy